Конденсатор керамічний GRM188R6YA475KE15J
Код: 576808
- Керамічні SMD
- 4.7 uF
- 0603
- 10 %
- X5R
- 0.8 мм.
- 1.6 мм.
- 0.8 мм.
| Тип | Керамічні SMD |
| Ємність | 4.7 uF |
| Допуск | 10 % |
| Діелектрик | X5R |
| Висота | 0.8 мм. |
| Довжина | 1.6 мм. |
| Ширина | 0.8 мм. |