Конденсатор керамічний GRM0335C1H1R5WA01D
Код: 576796
Особливості:
- Murata
- Керамічні SMD
- 1.5 pF
- 0201
- ±0.05pF
- C0G(NP0)
- 0.3 мм.
- 0.6 мм.
- 0.3 мм.
Характеристики
| Бренд | Murata |
|---|---|
| Тип | Керамічні SMD |
| Ємність | 1.5 pF |
| Допуск | ±0.05pF |
| Діелектрик | C0G(NP0) |
| Висота | 0.3 мм. |
| Довжина | 0.6 мм. |
| Ширина | 0.3 мм. |