Конденсатор керамічний CT40805N121J500F1R
Код: 576689
Особливості:
- SR Passives
- Керамічні похідні
- 120 pF
- 5 %
- -55..+125 °С
- C0G(NP0)
- 3.8 мм.
- 2.54 мм.
- 4.2 мм.
- 3.8 мм.
Характеристики
| Бренд | SR Passives |
|---|---|
| Тип | Керамічні похідні |
| Ємність | 120 pF |
| Допуск | 5 % |
| Діелектрик | C0G(NP0) |
| Висота | 3.8 мм. |
| Крок | 2.54 мм. |
| Довжина | 4.2 мм. |
| Ширина | 3.8 мм. |