Конденсатор керамічний C5750X7S2A106K230KE
Код: 606388
Особливості:
- TDK
- 10 uF
- 100 V
- Керамічні похідні
- 2220
- 10 %
- X7S
- 5.6 мм.
- 5 мм.
- 2.3 мм.
Характеристики
| Бренд | TDK |
|---|---|
| Ємність | 10 uF |
| Напруга | 100 V |
| Тип | Керамічні похідні |
| Допуск | 10 % |
| Діелектрик | X7S |
| Довжина | 5.6 мм. |
| Ширина | 5 мм. |
| Висота | 2.3 мм. |