Конденсатор фазовий CBB60A-80/450
4
Код: 662433
Особливості:
  • SR Passives
  • Пускові
  • 120 мм.
  • Конектори
  • 58 мм.
  • 80 мкФ
  • 450 V
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд SR Passives
Тип Пускові
Висота 120 мм.
Тип монтажу Конектори
Діаметр 58 мм.
Ємність 80 мкФ
Напруга 450 V