Конденсатор електролітичний WT1J227M12020PL
Код: 662271
Особливості:
  • Samwha
  • Електролітичні вивідні
  • 20 мм.
  • THT
  • 12.5 мм.
  • 220 мкФ
  • ±20%
  • 63 V
  • -40...+125°C
  • WT
  • Полярний
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Samwha
Тип Електролітичні вивідні
Висота 20 мм.
Тип монтажу THT
Діаметр 12.5 мм.
Ємність 220 мкФ
Точність та ТКС ±20%
Напруга 63 V