Конденсатор електролітичний вивідний TKR101M1JGBCM
Код: 499571
Особливості:
- Електролітичні вивідні
- Jamicon
- 100 uF
- 63 V
- ±20%
- TK
- -55...+105°C
- 10 мм.
- 12.5 мм.
- 5 мм.
Характеристики
| Тип | Електролітичні вивідні |
|---|---|
| Бренд | Jamicon |
| Ємність | 100 uF |
| Напруга | 63 V |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Серія | TK |
| Діаметр/Ширина | 10 мм. |
| Висота | 12.5 мм. |
| Крок | 5 мм. |