Конденсатор електролітичний SMD EEEFP1E220AR
Код: 498937
- Panasonic
- 22 uF
- 25 V
- ±20%
- FP
- -55...+105°C
- 0.36 Om
- 5 мм.
- 5.8 мм.
| Бренд | Panasonic |
| Ємність | 22 uF |
| Напруга | 25 V |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Серія | FP |
| ESR | 0.36 Om |
| Діаметр/Ширина | 5 мм. |
| Висота | 5.8 мм. |