Конденсатор електролітичний SMD EEE1HA220WP
Код: 498904
Особливості:
  • Електролітичні SMD
  • Panasonic
  • 22 uF
  • 6.3 V
  • ±20%
  • S-V antivibration
  • -40...+85°C
  • 6.3 мм.
  • 5.4 мм.
  • 2000 годин
  • Немає на складі
Товар розпроданий
Характеристики
Тип Електролітичні SMD
Бренд Panasonic
Ємність 22 uF
Напруга 6.3 V
Точність та ТКС ±20%
Серія S-V antivibration
Діаметр/Ширина 6.3 мм.
Висота 5.4 мм.