Конденсатор електролітичний SMD 3,3uF 50V ELV SMD sizeA (ELV3R3M50RA)
Код: 278895
Особливості:
- Електролітичні SMD
- Hitano
- 3.3 µF
- 50 V
- Size-A
- -40...+85°C
- ELV-SMD
- 15mA
- На складі
- Мін. 10 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Конденсатор електролітичний SMD 3,3uF 50V ELV SMD sizeA (ELV3R3M50RA) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 9 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 278895.
Головні особливості: Тип - Електролітичні SMD, Бренд - Hitano, Ємність - 3.3 µF, Напруга - 50 V, Типорозмір - Size-A, Температурний діапазон - -40...+85°C, Серія - ELV-SMD, Максимальний пульсуючий струм - 15mA. Для наших покупців діє спец.ціна - 7 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Електролітичні SMD |
|---|---|
| Бренд | Hitano |
| Ємність | 3.3 µF |
| Напруга | 50 V |
| Типорозмір | Size-A |
| Температурний діапазон | -40...+85°C |
| Серія | ELV-SMD |
| Максимальний пульсуючий струм | 15mA |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 10 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
19 грн.Спец. ціна 16 грн.В наявності
Конденсатор керамічний вивідний 150pF 400VAC Y5P K(+/-10%) Dmax=8mm (JD151KY5PY1-Hitano)
Код: 342010
17 грн.Спец. ціна 14 грн.В наявності
Конденсатор плівковий MEB 56nF 100VDC J(+/-5%), P=5mm, 7,2x6,5x2,5mm (MEB563J2AB-Hitano)
Код: 279079
17 грн.Спец. ціна 14 грн.В наявності
4 грн.Спец. ціна 4 грн.В наявності
Конденсатор електролітичний вивідний UPM1K331MHD
Код: 499614
117 грн.Спец. ціна 101 грн.В наявності
10 грн.Спец. ціна 8 грн.В наявності








Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.