Конденсатор електролітичний SMD 220uF 16V ELV SMD sizeD 8x6.5 (ELV221M16RD)
Код: 278893
Особливості:
- Електролітичні SMD
- Hitano
- 220 µF
- 16 V
- Size-D
- -40...+85°C
- ELV-SMD
- 280mA
- На складі
- Мін. 4 шт.
В наявності
Про товар
Якісний Конденсатор електролітичний SMD 220uF 16V ELV SMD sizeD 8x6.5 (ELV221M16RD) - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійність без зайвих витрат. У каталозі VsePlus на цю позицію встановлена ціна 21 грн., яка залежить від особливостей моделі та її характеристик. Щоб ідентифікувати товар або оформити швидке замовлення за телефоном, використовуйте код 278893.
Головні особливості: Тип - Електролітичні SMD, Бренд - Hitano, Ємність - 220 µF, Напруга - 16 V, Типорозмір - Size-D, Температурний діапазон - -40...+85°C, Серія - ELV-SMD, Максимальний пульсуючий струм - 280mA. Для наших покупців діє спец.ціна - 17 грн. Покупка буде не тільки корисною, а й максимально вигідною. Обирайте перевірені рішення від надійного постачальника.
Характеристики
| Тип | Електролітичні SMD |
|---|---|
| Бренд | Hitano |
| Ємність | 220 µF |
| Напруга | 16 V |
| Типорозмір | Size-D |
| Температурний діапазон | -40...+85°C |
| Серія | ELV-SMD |
| Максимальний пульсуючий струм | 280mA |
| Наявність на складі | Так |
| Кількість для купівлі | Мін. 4 шт. |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
21 грн.Спец. ціна 17 грн.В наявності
23 грн.Спец. ціна 19 грн.В наявності
17 грн.Спец. ціна 14 грн.В наявності
2 грн.Спец. ціна 1 грн.В наявності
Схожі товари
3 грн.Спец. ціна 3 грн.В наявності
23 грн.Спец. ціна 19 грн.В наявності
287 грн.Спец. ціна 249 грн.В наявності
Sale-75% Конденсатор керамічний SMD CL31B224KBFNNNE
Код: 497921
Стара ціна
3 грн.Спец. ціна 3 грн.12 грн.В наявності
Конденсатор електролітичний вивідний 4,7uF 50V EMR 4x7mm (Super miniature size) (EMR4R7M50B-Hitano)
Код: 274197
7 грн.Спец. ціна 6 грн.В наявності















Питання та відгуки
Питань ще немає, але Ви можете бути першим
Відмічені поля * необхідно заповнити.