Конденсатор електролітичний Panasonic EEUFC1V331
Код: 586020
Особливості:
- Panasonic
- THT radial
- 3000 годин
- 330 uF
- 35 V
- -55...+105°C
- 20 %
- На складі
Примітка: Діаметр корпусу (D), мм: 10 | Висота корпусу (H), мм: 16 | Тип: Low ESR | Серія: FC-A | Струм пульсацій при 105°С (120Hz) (IRMS), мА: 682.5 | Струм пульсацій при 105°С (100kHz): 1050 | Крок висновків (hв), мм: 5
В наявності
Про товар
|---|---|
| Тип виводів | THT radial |
| Ємність | 330 uF |
| Напруга | 35 V |
| Допуск | 20 % |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Top Антистатичний настільний килимок, 200 х 300 мм.