Конденсатор електролітичний EEUFR1E272L
Код: 661678
- Електролітичні вивідні
- 35 мм.
- THT
- 12.5 мм.
- 2700 мкФ
- ±20%
- 25 V
- -40...+105°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 35 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 12.5 мм. |
| Ємність | 2700 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 25 V |