Конденсатор електролітичний EEUFR1C681
Код: 661566
- Електролітичні вивідні
- 12.5 мм.
- THT
- 10 мм.
- 680 мкФ
- ±20%
- 16 V
- -40...+105°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 12.5 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 10 мм. |
| Ємність | 680 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 16 V |