Конденсатор електролітичний EEUFR1C332SB
Код: 661631
- Електролітичні вивідні
- 20 мм.
- THT
- 16 мм.
- 3300 мкФ
- ±20%
- 16 V
- -40...+105°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 20 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 16 мм. |
| Ємність | 3300 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 16 V |