Конденсатор електролітичний EEUFR1A151B
Код: 661439
- Електролітичні вивідні
- 11 мм.
- THT
- 5 мм.
- 150 мкФ
- ±20%
- 10 V
- -40...+105°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 11 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 5 мм. |
| Ємність | 150 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 10 V |