Конденсатор електролітичний EEUFM1V680
Код: 661506
- Електролітичні вивідні
- 11.2 мм.
- THT
- 6.3 мм.
- 68 мкФ
- ±20%
- 35 V
- -40...+105°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 11.2 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 6.3 мм. |
| Ємність | 68 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 35 V |