Конденсатор електролітичний EEUFM1E681
Код: 661613
- Електролітичні вивідні
- 20 мм.
- THT
- 10 мм.
- 680 мкФ
- ±20%
- 25 V
- -55...+105°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 20 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 10 мм. |
| Ємність | 680 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 25 V |