Конденсатор електролітичний EEUFM0J102B
Код: 661548
Особливості:
- Panasonic
- Електролітичні вивідні
- 12.5 мм.
- THT
- 10 мм.
- 1000 мкФ
- ±20%
- 6.3 V
- -55...+105°C
- FM
- Полярний
Характеристики
| Бренд | Panasonic |
|---|---|
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 12.5 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 10 мм. |
| Ємність | 1000 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 6.3 V |