Конденсатор електролітичний EEUFC1J101B
Код: 661544
- Електролітичні вивідні
- 12.5 мм.
- THT
- 10 мм.
- 100 мкФ
- ±20%
- 63 V
- -55...+105°C
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 12.5 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 10 мм. |
| Ємність | 100 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 63 V |