Конденсатор електролітичний EEUFC1E471L
4
Код: 661643
Особливості:
  • Panasonic
  • Електролітичні вивідні
  • 20 мм.
  • THT
  • 8 мм.
  • 470 мкФ
  • ±20%
  • 25 V
  • -55...+105°C
  • FC
  • Полярний
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Panasonic
Тип Електролітичні вивідні
Висота 20 мм.
Тип монтажу THT
Діаметр 8 мм.
Ємність 470 мкФ
Точність та ТКС ±20%
Напруга 25 V