Конденсатор електролітичний EEUFC1E101SH
Код: 661469
Особливості:
- Panasonic
- Електролітичні вивідні
- 11 мм.
- THT
- 6.3 мм.
- 100 мкФ
- ±20%
- 25 V
- -55...+105°C
- FC
- Полярний
Характеристики
| Бренд | Panasonic |
|---|---|
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 11 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 6.3 мм. |
| Ємність | 100 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 25 V |