Конденсатор електролітичний EEEFK1V221GP
Код: 661365
- Електролітичні SMD
- 10.2 мм.
- SMD
- 8 мм.
- 220 мкФ
- ±20%
- 35 V
- -55...+105°C
- FK
- Полярний
|---|---|
| Висота | 10.2 мм. |
| Діаметр | 8 мм. |
| Ємність | 220 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 35 V |
| Серія | FK |
| Полярність | Полярний |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
З цим товаром купують
Top-18% МЗП Xiaomi, Type-C, З кабелем, Білий