Конденсатор електролітичний EEEFK1J220XP
Код: 661421
- Електролітичні SMD
- 7.7 мм.
- SMD
- 6.3 мм.
- 22 мкФ
- ±20%
- 63 V
- -55...+105°C
- FK
- Полярний
|---|---|
| Висота | 7.7 мм. |
| Діаметр | 6.3 мм. |
| Ємність | 22 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 63 V |