Конденсатор електролітичний EEEFK1H101P
4
Код: 661361
  • Електролітичні SMD
  • 10.2 мм.
  • SMD
  • 8 мм.
  • 100 мкФ
  • ±20%
  • 50 V
  • -55...+105°C
  • FK
  • Полярний
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Panasonic
Висота 10.2 мм.
Діаметр 8 мм.
Ємність 100 мкФ
Точність та ТКС ±20%
Напруга 50 V