Конденсатор електролітичний EEEFK1A102P
Код: 661351
Особливості:
- Panasonic
- Електролітичні SMD
- 10.2 мм.
- SMD
- 10 мм.
- 1000 мкФ
- ±20%
- 10 V
- -55...+105°C
- FK
- Полярний
Характеристики
| Бренд | Panasonic |
|---|---|
| Висота | 10.2 мм. |
| Діаметр | 10 мм. |
| Ємність | 1000 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 10 V |