Конденсатор електролітичний EEEFC1V4R7R
Код: 661379
- Електролітичні SMD
- 5.4 мм.
- SMD
- 4 мм.
- 4.7 мкФ
- ±20%
- 35 V
- -40...+105°C
- FC
- Полярний
|---|---|
| Висота | 5.4 мм. |
| Діаметр | 4 мм. |
| Ємність | 4.7 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 35 V |