Конденсатор електролітичний ECEA1CKA100
5
Код: 661693
Особливості:
  • Panasonic
  • Електролітичні вивідні
  • 7 мм.
  • THT
  • 4 мм.
  • 10 мкФ
  • ±20%
  • 16 V
  • -40...+85°C
  • KA
  • Полярний
  • На складі
В наявності
Характеристики
Бренд Panasonic
Тип Електролітичні вивідні
Висота 7 мм.
Тип монтажу THT
Діаметр 4 мм.
Ємність 10 мкФ
Точність та ТКС ±20%
Напруга 16 V