Конденсатор електролітичний ECA0JM102
Код: 661517
Особливості:
- Panasonic
- Електролітичні вивідні
- 11.5 мм.
- THT
- 8 мм.
- 1000 мкФ
- ±20%
- 6.3 V
- -40...+85°C
- M
- Полярний
Характеристики
| Бренд | Panasonic |
|---|---|
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Висота | 11.5 мм. |
| Тип монтажу | THT |
| Діаметр | 8 мм. |
| Ємність | 1000 мкФ |
| Точність та ТКС | ±20% |
| Напруга | 6.3 V |
| Серія | M |
| Полярність | Полярний |
| Наявність на складі | Так |
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Sale-75%