Електролітичний конденсатор EEEFPE101XAP
Код: 606435
Особливості:
- Panasonic
- 100 uF
- 25 V
- Електролітичні вивідні
- -55..+105 °С
- 20 %
- 6.3 мм.
- SMD
- 7.7 мм.
- На складі
Примітка: Внутрішній опір (ESR), Ом: 0.16 | Тип: Low ESR | Серія: FP | Струм пульсацій при 105°С (120Hz) (IRMS), мА: 390 | Струм пульсацій при 105°С (100kHz): 600
В наявності
Про товар
|---|---|
| Ємність | 100 uF |
| Напруга | 25 V |
| Тип | Електролітичні вивідні |
| Допуск | 20 % |
| Діаметр | 6.3 мм. |
| Тип виводів | SMD |
| Висота | 7.7 мм. |