Дросель силовий SSB0503-220M (22uH, ±20%, 0.7A, 0.235 Ohm, SMD: 5.3x5.3mm, h=3mm, в броньовому осерді) Anla Tech
Код: 278587
- Мін. 2 шт.
Примітка: Виробник: AnlaTech/IH | Тип: SSB0503 | Габарити: 5,3x5,3 мм., h=3,0 мм. | Робочий струм, А: 0.7 A | Точність і ТКС: ±20% | Номінал: 22 µH | Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 22uH, ±20%, Idc=0.7A, Rdc=0.235 Ohm, SMD: 5.3x5.3mm, h=3.0mm