Дросель силовий SSB0503-150M (15uH, ±20%, 0.76A, 0.149 Ohm, SMD: 5.3x5.3mm, h=3mm, в броньовому осерді)
Код: 393944
- Мін. 2 шт.
Примітка: Виробник: AnlaTech/IH | Номінал: 15 µH | Точність: ±20% | Характеристики: Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 15uH, ±20%, Idc=0.76A, Rdc=0.149 Ohm, SMD: 5.3x5.3mm, h=3.0mm | Тип: SSB0503 | Габарити: 5,3x5,3мм, h=3,0мм | Робочий струм, А: 0.76A
В наявності
Про товар
Характеристики
| Наявність на складі | Так |
|---|---|
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Sale-58%