Дросель силовий SSB0503-100M (10uH, ±20%, 1A, 0.1283 Ohm, SMD: 5.3x5.3mm, h=3mm, в броньовому осерді) Anla Tech
Код: 278586
Особливості:
- На складі
- Мін. 2 шт.
Примітка: Виробник: AnlaTech/IH | Тип: SSB0503 | Габарити: 5,3x5,3 мм., h=3,0 мм. | Робочий струм, А: 1 A | Точність і ТКС: ±20% | Номінал: 10 µH | Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 10uH, ±20%, Idc=1A, Rdc=0.1283 Ohm, SMD: 5.3x5.3mm, h=3.0mm