Дросель силовий SPRH124-471M (470uH, ±20%, 0.53A, 1.5 Ohm, SMD: 12x12mm, h=4.5mm, в броневом сердечнике) Bochen
Код: 353092
Особливості:
- Немає на складі
Примітка: Виробник: Bochen | Номінал: 470 µH | Точність: ±20% | Характеристики: Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 470uH, ±20%, Idc=0,53A, Rdc=1.5 Ohm, SMD: 12x12mm, h=4,5mm | Тип: SPRH124 | Габарити: 12x12мм, h=4,5мм.53 A