Дросель силовий SND0705-330M (33uH, ±20%, 1.2A, 0.13 Ohm, SMD: 7.8x7.0mm, h=5.0mm) Anla Tech
Код: 278565
- Мін. 3 шт.
Примітка: Виробник: AnlaTech/IH | Тип: SND0705 | Габарити: 7,8x7,0 мм., h=5,0 мм. | Робочий струм, А: 1.2 A | Точність і ТКС: ±20% | Номінал: 33 µH | Силова, дротяна на феритовій гантелі, 33uH, ±20%, Idc=1.2А, Rdc=0.13 Ohm, SMD: 7.8x7.0mm, h=5.0mm