Дросель силовий SND0504-221M (220uH, ±20%, 0.35A, 1.57 Ohm, SMD: 5.8x5.2mm, h=4.5mm) Anla Tech
Код: 278554
- Мін. 3 шт.
Примітка: Виробник: AnlaTech/IH | Тип: SND0504 | Габарити: 5,8x5,2 мм., h=4,5 мм. | Робочий струм, А: 0.35 A | Точність і ТКС: ±20% | Номінал: 220 µH | Силова, дротяна на феритовій гантелі, 220uH, ±20%, Idc=0.35А, Rdc=1.57 Ohm, SMD: 5.8x5.2mm, h=4.5mm