Дросель силовий SND0504-150M (15uH, ±20%, 1.3A, 0.14 Ohm, SMD: 5.8x5.2mm, h=4.5mm) Anla Tech
Код: 278549
Особливості:
- На складі
- Мін. 3 шт.
Примітка: Виробник: AnlaTech/IH | Тип: SND0504 | Габарити: 5,8x5,2 мм., h=4,5 мм. | Робочий струм, А: 1.3 A | Точність і ТКС: ±20% | Номінал: 15 µH | Силова, дротяна на феритовій гантелі, 15uH, ±20%, Idc=1.3А, Rdc=0.14 Ohm, SMD: 5.8x5.2mm, h=4.5mm