Дросель силовий SCB0704-4R7М (4.7uH, ±20%, 2.47A, 0.047 Ohm, SMD: 7.3x7.3mm, h=4.6mm, в броньовому осерді) Anla Tech
Код: 278525
Особливості:
- На складі
- Мін. 2 шт.
Примітка: Виробник: AnlaTech/IH | Тип: SCB0704 | Габарити: 7,3x7,3 мм., h=4,6 мм. | Робочий струм, А: 2.47 A | Точність і ТКС: ±20% | Номінал: 4,7 µH | Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 4.7uH, ±20%, Idc=2.47А, Rdc=0.047 Ohm, SMD: 7.3x7.3mm, h=4.6mm