Дросель силовий CDRH74NP-271MC (270uH, ±20%, Idc=0.34A, Rdc max/typ=1.64/1.32 Ohm, SMD: 7.5x7.5mm, h=4.5mm) Sumida
Код: 341915
Особливості:
- На складі
- Мін. 2 шт.
Примітка: Виробник: Sumida | Номінал: 270 µH | Точність: ±20% | Характеристики: Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 270uH, ±20%, Idc=0.34A, Rdc max/typ=1.64/1.32 Ohm, SMD: 7.5x7.5mm, h=4.5mm | Тип: CDRH74 | Габарити: 7,5x7,5мм, h=4,5мм.34A