Драйвер світлодіода AL5809-50P1-7
Код: 648506
Особливості:
- На складі
Примітка: Бренд:: DIODES | Конструктивне виконання:: Мікросхема | Монтаж:: SMD | Тип корпусу:: SOD-123 | Кількість виходів:: 1 | Вхідна напруга , Вольт:: 2.5 — 60 V | Вихідна напруга , Вольт:: 60 V | Вихідний струм:: 50 mA | Pd - Потужність, що розсіюється:: 1.2 W | Мін. робоча температура, С:: -40 | Макс. робоча температура, С:: 125