Блок живлення RSP-200-24
Код: 307510
Особливості:
- На складі
Примітка: Виробник: Mean Well|Тип: У металевому корпусі, що вбудовується|Uвх.: 88...264 VAC|Uвих., V: 24 V|Iвих., A: 8,4 A|Pмакс., W: 200 W|Габарити: 215x115x30 mm|ККД і робоча температура: 89,5%, -30...70°C