Блок живлення NDR-240-24
5
Код: 334558
Особливості:
  • Немає на складі
Примітка: Виробник: MeanWell|Тип: на DIN-рейку|Uвх.: 90...264 VAC|Uвих.: 24 V|Iвих., A: 10 A|Потужність, W: 240 W|Габарити: 63x125,2x113,5 mm