Блок живлення LRS-150-36
Код: 265915
Особливості:
- Немає на складі
Примітка: Виробник: Mean Well|Потужність, W: 150 W|Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується|U вх.: 85...132 VAC, 170...264 VAC|Габарити, мм: 159x97x30 мм|ККД та робоча температура: 89%, -30...70°C|Вихідний струм, A: 4,3 A|Вих. напруга, V: 36 V
Товар розпроданий
Про товар
Характеристики
| Наявність на складі | Ні |
|---|
- Гарантія
- Кожен товар гарантовано надійде до покупця точно в обговорений термін
- Доставка
- Доставка товару будь-яким із зручних Вам запропонованих способів
- Повернення товару
- Повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до чинного закону
- Оплата при отриманні товару
- Оплата проводиться під час отримання товару, післяплатою
Схожі товари
Драйвер для світлодіодів 36W у корпусі, DC 12V ±5% @ 3A, AC 100-240V, 110x45x25mm (TY-12-03)