Блок живлення LRS-150-12
Код: 265929
Особливості:
- На складі
Примітка: Виробник: Mean Well|Потужність, W: 150 W|Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується|U вх.: 170...264 VAC|Габарити, мм: 159x97x30 мм|ККД та робоча температура: 87%, -30...70°C|Вихідний струм, A: 12,5 A|Вих. напруга, V: 12 V