Блок живлення AMEOF5-12SJZ
4
Код: 341856
Особливості:
  • На складі
Примітка: Виробник: AIMTEC|Тип: На друковану плату|Uвх.: 85...264 VAC, 100...400 VDC|Uвих., V: 12 V|Iвих., A: 0,42 A|Pмакс., W: 5 W|Габарити: 42 x 13.65 x 20 mm|ККД і робоча температура: -25...85°C