ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
 
Політика конфіденційності поширюється на цей Сайт та Додатки VSEPLUS.COM (які за текстом даної Угоди у т.ч. називаються послуги, товари, продукція тощо). Політика конфіденційності включає в себе опис того яку інформацію ми збираємо, як ми можемо використовувати її, вибір, який ми пропонуємо для Вас в управлінні інформацією, зібраною нами для використання Вами наших Послуг.
 
1.1. Особиста інформація, що збирається під час надання наших Послуг. 
Надана Вами інформація.
 Ви можете відвідувати і використовувати багато з наших Послуг, не розкриваючи свою особисту інформацію. Однак для того, щоб скористатися окремими, особливими або розширеними групами Послуг, Вам знадобиться надати нам певну особисту інформацію з тим, щоб ці групи функціонували належним чином. При використанні розширених груп наших Послуг (наприклад, створення профілю, організації акції, здійснення покупки або публікація коментарів) особиста інформація (персональні дані), що збирається нами, може включати (але не обмежується цим переліком):
1. Ім’я, по батькові та прізвище,
2. Електронна адреса та/або адреса електронної пошти,
3. Пароль,
4. Фактична адреса,
5. Номери телефонів,
6. Дату народження,
7. Інформацію про платіжну картку,
8. Відомості про місцезнаходження,
9. Контакти (збережені в Вашому бездротовому пристрої) і іншу особисту інформацію, про яку докладно йдеться в цій Політиці Конфіденційності, і дані, які можуть бути запитані і надані Вами (у т.ч. IP адреса тощо).
Персональні дані Покупця є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Адміністратором відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», іншими нормативно-правовими актами України, даною Угодою користувача та публічною офертою (за посиланням: https://vseplus.com/ua/oferta). Положення щодо персональних даних, не врегульовані даним розділом Угоди користувача «ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ» регулюються чинним законодавством України.
Якщо ми збираємо таку інформацію, в більшості випадків відповідні сторінки (а) або місце (я) розміщення Послуг будуть включати в себе відомості про те, яка інформація потрібна для належного функціонування груп Послуг, і функціонал, необхідний Вам для того, щоб надати запитувану або необхідну інформацію. На додаток до наведеного вище переліку, від Вас, можливо, буде потрібно дозвіл на використання іншої Вашої інформації в порядку, викладеному на відповідній сторінці (ах) щодо Послуг.
1.1.1. У передбачених на Сайті / у Додатках випадках (спрощена процедура оплати банківською карткою, оплата частинами (в кредит), готівкою, з перевищенням встановленої законодавством суми, інші особливі умови отримання чи оплати Продукції, повернення коштів за повернуту Продукцію тощо) від Покупця може потребуватися вчинення додаткових дій, надання додаткових даних та/або документів щодо себе в порядку та на умовах цієї Угоди користувача.
1.1.2. Ненадання (неповне надання) Покупцем персональних даних, що згідно встановлених Адміністратором алгоритмів роботи онлайн-майданчику VSEPLUS.COM необхідні для виконання операцій, замовлених Покупцем, вважається відмовою Покупця від здійснення таких операцій та від вимоги вчинення Адміністратором, Продавцем або фінансовим партнером будь-яких дій на користь Покупця, зумовлених змістом таких операцій.
 
1.2. Умови та розголошення вашої особистої інформації.
Якщо Ви надаєте особисту інформацію нам або третім особам, що діють від нашого імені, ми можемо використовувати і розголошувати Вашу інформацію в порядку, передбаченому цією Політикою конфіденційності та доведеному до Вашого відома в той момент, коли Ви вперше надали вашу інформацію, або допустимому згідно з чинним законодавством України. Ми не будемо продавати, надавати в тимчасове користування, публікувати або розголошувати Вашу особисту інформацію кому б то не було, за винятком випадків, передбачених цією Політикою конфіденційності. Ми можемо використовувати і розголошувати Вашу особисту інформацію у випадках, описаних в наведеному вище розділі 1, і можемо:
1) Використовувати Вашу інформацію для надання запитуваних Вами послуг або надання Вам пропозицій, відомостей про рекламні заходи (наприклад акції, передплатах на товари і послуги і т.д.) або контенту або додати Вас в наш список поштової розсилки;
2) Використовувати Вашу інформацію для відправки Вам електронних повідомлень, включаючи повідомлення про Сайт, Додатки в частині Вашої взаємодії з нашим Сайтом та Додатками, про продукти, послуги, спонсорів, партнерів та філіях, коли Ви робите покупки, погоджуєтеся з правилами або умовами або іншим способом взаємодієте з нашим Сайтом та Додатками, за умови, що розсилка подібних електронних повідомлень допускається чинним законодавством України, а також відправку товарних чеків та/або фіскальних чеків (у випадку проведення розрахунку за придбану продукцію Продавцем із застосуванням реєстратора розрахункових операцій) через буд-які засоби зв’язку у електронному форматі (у т.ч. на електронну адресу, адресу електронної пошти, SMS, Viber, Telegram, WhatsApp, Push-повідомлення) за реквізитами, зазначеними у Профілі та/або під час формування замовлення;
3) Ділитися Вашою інформацією з третіми особами, включаючи постачальників послуг, спонсорів і партнерів по просуванню з тим, щоб вони могли допомогти нам у наданні послуг, пропозицій, відомостей про рекламні заходи або контенту, запитаних Вами, або з інших підстав відповідно до правил рекламних заходів або умовами, доведеними до Вашого відома в момент надання особистої інформації, щоб треті особи могли проводити рекламні заходи, висилати Вам пропозиції або контент або додати Вас до свого списку поштової розсилки;
4) Передавати Ваші дані після попереднього повідомлення у відповідному місці розміщення наших Послуг, де ми збираємо Вашу особисту інформацію для здійснення економічних операцій і повідомляємо Вас про те, що будемо ділитися такою інформацією з третіми особам;
5) Використовувати і передавати Вашу інформацію нашим стороннім партнерам, які проводять опитування, для відправки Вам періодичних опитувань для підвищення якості наших Послуг;
6) Використовувати і передавати Вашу інформацію в зв’язку з програмами лояльності, членськими або бонусними (акційними) програмами, які супроводжують користування нашими Послугами, або третім особам, у яких Ви можете придбати товари або послуги у зв’язку з подібною програмою; або використовувати або передавати Вашу інформацію з Вашого дозволу.
 
1.3. Додаткова інформація про збір даних про місцезнаходження.
Дані про місцезнаходження, які ми збираємо. В ході використання Вами наших Послуг ми можемо запитати у Вас дозвіл на збір даних про місцезнаходження. Будь ласка, майте на увазі, що для роботи деяких функцій наших Додатків нам необхідно підтвердити Ваше поточне місце розташування, і, отже, деякі функції можуть бути недоступними, якщо Ви вирішите не надавати нам дані про місцезнаходження. Характер запитуваних даних про місцезнаходження може залежати від ряду факторів, включаючи Ваш пристрій (наприклад, ноутбук, смартфон, планшет тощо), Вашого способу підключення до мережі Інтернет (наприклад, дротове широкосмугове підключення, бездротовий доступ тощо). Якщо Ви дозволяєте нашим Додаткам визначати місце розташування, ми можемо отримувати дані про місцезнаходження (наприклад, поштовий індекс) періодично, коли Ви використовуєте або залишаєте відкритими наші Додатки. Ми можемо також використовувати ці дані внутрішньо або спільно з нашими постачальниками послуг третіх осіб для індивідуалізації Вас і подання пропозицій, які можуть Вам підійти. Залежно від платформи, що використовується Вами для доступу до наших Додатків (наприклад, Apple iOS, Google Android, Windows і т.д.), Ви за допомогою внутрішніх налаштувань Вашого бездротового пристрою або Додатку можете перевірити, чи передаються дані про місцезнаходження.
 
1.4. Додаткова інформація про наш доступ до Ваших контактів.
Доступ до Ваших контактів. В ході використання Вами наших додатків ми можемо запитати у Вас дозвіл на доступ до Вашого списку контактів (наприклад, до адресної книги), щоб ми могли порівняти людей з Вашого списку контактів з тими, хто вже бере участь в наших додатках та користується нашими послугами. Ми не зберігаємо інформацію з Вашого списку контактів.
 
1.5. Інша інформація, що збирається і розголошується в рамках надання наших Послуг. Наші файли cookies та веб-маяки.
Ми використовуємо і дозволяємо використання автоматичних методів, таких як файли cookies (невелика кількість інформації, яка містить у собі унікальну послідовність символів, що відправляється Вашому браузеру або додатку з комп’ютерів Сайту і зберігається на жорсткому диску Вашого комп’ютера або пристрою), веб-маяки (технологія, яка використовується для відстеження активності, відома також як піксель-теги) або схожі технології, окремо або в комбінації з інформацією, що дозволяє встановити особу, яку Ви вирішуєте нам надати. Приклади інформації, яку ми збираємо і аналізуємо за допомогою цих методів, включають в себе (але не обмежуються цим переліком): особиста інформація, завірена Вами, адреса інтернет-протоколу (IP-адреса), який використовується для з’єднання Вашого комп’ютера або пристрою з Інтернетом; Адреса електронної пошти; ім’я облікового запису та пароль; тип і версія операційної системи і
платформа комп’ютера або пристрою; історія покупок; повна історія відвідувань Uniform Resource Locator (URL) наших Послуг, включаючи дату і час; і продукти, які Ви переглядали або шукали. Ми використовуємо програмні засоби для оцінки та збору даних про сесії, включаючи час очікування відповіді сторінок, помилок завантаження, тривалість відвідування окремих сторінок, інформацію щодо взаємодії зі сторінкою (таких, як прокрутка, клацання миші і наведення курсору на елементи) і методи, використані для переходу на інші сторінки. Ми використовуємо і можемо дозволити третім особам, які надають послуги, пов’язані з нашими Послугами, дозволяється отримувати автоматичним методам збору даних, щоб дозволити вам користуватися «кошиком» при користуванні нашими Послугами, зберігати Ваші уподобання і покращувати, надавати і індивідуалізувати вміст і пропозиції наших Послуг.
Файли cookies і веб-маяки третіх осіб; мережеві рекламодавці.
Ми дозволяємо окремим третім особам, на зразок осіб, що надають рекламу, контент, доступ до соціальних мереж або надають інші послуги, пов’язані з нашими Послугами, використовувати файли cookies, веб-маяки або схожі технології в певних розділах сайту, пов’язаних з Послугами, або в певних електронних повідомленнях, що відправляються нами. Сторонні компанії, які контролюють і надають рекламу на Сайті і в додатках, подібних нашим, зазвичай називають «мережевими рекламодавцями». Дозволений мережевий рекламодавець може використовувати файли cookie, веб-маяки або схожі технології для збору інформації про Вашу взаємодію з нашими Послугами для того, щоб адаптувати рекламні оголошення і контент, що поставляється в рамках наших Послуг та на інших веб-сайтах в межах рекламної мережі такого рекламодавця. Ви можете відмовитися від цілеспрямованої поведінкової реклами від багатьох великих сторонніх мережевих рекламодавців.
Соціальні мережі.
При використанні наших послуг на певних сторонніх соціальних мереж (наприклад, Facebook, Twitter, Google+) (окремо або разом, далі «Соціальна Мережа»), у Вас може бути можливість підключити Ваш обліковий запис на Сайті, в Додатку до облікового запису в вашій Соціальній Мережі. Якщо Ви дозволяєте таке підключення, Ви дозволяєте нам ділитися або публікувати інформацію про Ваше використання наших Послуг з цією Соціальною Мережею і її користувачами, отримувати доступ до вашої інформації в Соціальній Мережі, зазначеної Вами в той момент, коли Ви дали згоду на підключення. Інформація, яку ми можемо поділитися з Соціальної Мережею, може включати (але не обмежуватися цим переліком): технічну інформацію про використання Вами наших Послуг, Ваші коментарі Послуг або відео, які Ви переглянули, скориставшись нашими Послугами. Інформація з Соціальної Мережі про Вас, до якої ми можемо отримати доступ з Вашого дозволу, може включати (але не обмежуватися цим переліком) базову інформацію про Ваш обліковий запис в Соціальної Мережі, дані про місцезнаходження, Ваш список контактів, друзів і передплатників і певні види Вашої активності в Соціальній Мережі. Якщо Ви дозволяєте зв’язок між Соціальної Мережею і нашими Послугами, ми (і ця Соціальна Мережа) можемо ідентифікувати Вас і пов’язувати інформацію, отриману в результаті цього зв’язку, з інформацією про Вас яка у нас вже є. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з політикою конфіденційності та налаштуваннями управління конфіденційністю Соціальної Мережі, з якої Ви вирішуєте поділитися інформацією.
Ідентифікатор пристрою.
В ході використання Вами нашого мобільного Додатку (у т.ч. Сайту), ми або сторонній постачальник послуг може записати унікальний ідентифікатор Вашого пристрою і використовувати цю інформацію в узагальненому і знеособленому вигляді для дослідження кола наших користувачів і поліпшення якості надаваних Вам послуг.
 
1.6. Інші обставини, при яких можуть розголошуватися Ваші дані.
Ми можемо надавати узагальнені демографічні дані третім особам. Ця інформація не пов’язана з особистою інформацією, яка може ідентифікувати Вас або кого-небудь ще. 
Після закінчення деякого часу, ТОВ «ВСЕПЛЮС» може бути продане разом з її активами, або може відбутися інша корпоративна угода. У такому випадку інформація про клієнтів може бути одним з переданих нами активів.
Від нас може бути затребувана Ваша персональна і загальна інформація відповідно до судових повісток, ордерів або наказів. Якщо від нас будуть потрібні такі дії, ми беззастережно підкоримося вимогам закону. Крім того, незважаючи на будь-які положення цієї Політики Конфіденційності про зворотне, ми залишаємо за собою право використовувати, розкривати або надавати вашу персональну і загальну інформацію для розслідування, запобігання або прийняття заходів у зв’язку з протизаконною діяльністю, підозрою на шахрайство, ситуаціями, пов’язаними з потенційними загрозами безпеці будь-якої особи, порушеннями Угоди про використання будь-якої з наших Послуг, або відповідно до вимог законодавства.
 
1.7. Управління Вашою інформацією.
Ви можете вибирати і контролювати, яку конкретно інформацію Ви надасте про себе, і яка конкретно інформація буде збиратися автоматично при використанні наших Послуг. Якщо Ви не хочете надавати певну інформацію, необхідну для використання розширеного функціоналу або контенту наших Послуг, будь ласка, не використовуйте цей функціонал або контент.
Якщо Ви не хочете, щоб інформація збиралася за допомогою файлів cookies, то в більшості браузерів передбачена проста процедура, що дозволяє користувачеві приймати чи не приймати більшість cookies. Певні типи cookies, які використовуються при зверненні до відеоматеріалів, доступним на нашому Сайті, називаються загальними локальними об’єктами або Flash-cookies, і не можуть не управлятися за допомогою налаштувань вашого веб-браузера.
Ви можете у будь-який момент встановити заборону (обмеження) на використання своїх персональних даних (у т.ч. вимагати видалення своїх персональних даних). Для цього Покупець повинен звернутися у письмовій формі на електронну адресу Адміністратора (info@VSEPLUS.COM) з відповідним повідомленням-вимогою у якій вказати: своє ПІБ, перелік персональних даних, які забороняєте використовувати, а також чітко сформовану (яка унеможливлює двояке трактування) вимогу щодо заборони використання вказаного переліку персональних даних з проханням щодо їхнього видалення. Після надання Покупцем у вищевказаний спосіб Адміністратору повідомлення-вимоги (з дотриманням вимог до такого повідомлення-вимоги, який визначений у даному пункті) відповідні персональні дані підлягають видаленню. 
Покупцю також надаються інші права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
 
1.8. Інша інформація.
Ми не розміщуємо будь-які програми-шпигуни чи рекламні програми в наших Послугах, не поширюємо будь-які комерційні повідомлення і не дозволяємо поширювати будь-які комерційні повідомлення третім особам за допомогою програм-шпигунів або рекламних програм. Під «програмою-шпигуном» або «рекламною програмою» розуміється будь-яке програмне забезпечення, яке було завантажено або встановлено на комп’ютер або пристрій користувача мережі Інтернет без його фактичної згоди, і сприяє демонстрації комерційних повідомлень користувачеві. Якщо Ви вважаєте, що на Вашому комп’ютері може бути встановлена програма-шпигун від іншої компанії, то існує різне антишпигунське і антирекламне програмне забезпечення, доступне в Інтернеті, за допомогою якого можна визначити, чи дійсно це так.
1.8.1. Як ми захищаємо вашу інформацію.
Ми вживаємо відповідних заходів безпеки по збору, зберіганні та обробці зібраних даних для захисту їх від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення Вашої особистої інформації (ім'я користувача, пароль, інформація транзакцій та даних, що зберігаються на нашому Сайті).
1.8.2. Загальний доступ до особистої інформації.
Ми не продаємо, не обмінюємо та не даємо в оренду особисту інформацію користувачів. Ми можемо надавати загальні демографічні дані, не пов'язані з особистою інформацією, нашими партнерами й рекламодавцями для цілей, описаних вище. Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб допомогли нам управляти нашим бізнесом і Сайтом або управляти діяльністю від нашого імені, наприклад, проведення розсилання або статистичні й інші дослідження. Ми можемо ділитися цією інформацією із цими третіми особами для обмежених цілей за умови, що Ви дали нам відповідні дозволи (погодження).
1.8.3. Зміни в політику конфіденційності.
Ми маємо право за своїм розсудом оновляти політику конфіденційності в будь-який час. Ми рекомендуємо користувачам регулярно перевіряти цю сторінку для того, щоб бути в курсі будь-яких змін про те, як ми захищаємо особисту інформацію, яку ми збираємо. Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся із прийняттям на себе відповідальності за періодичне ознайомлення з Політикою конфіденційності й змінами в ній.
1.8.4. Ваша згода із цими умовами.
Використовуючи Сайт та/або Додаток, Ви висловлюєте свою беззаперечну згоду із цією Угодою користувача (у т.ч. розділом 13 Угоди користувача «ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ» й надаєте свою однозначну та беззаперечну згоду на те, що всі дані, в тому числі персональні й дані про здійснені Покупцем покупки можуть бути отримані, збережені, оброблені та використані Адміністратором й іншими уповноваженими Адміністратором організаціями та третіми особами без обмеження за строком і територією, у тому числі й за межами України, з метою функціонування Онлайн-майданчику VSEPLUS.COM, створення нових пропозицій, вивчення споживчого попиту, у маркетингових, інформаційних, рекламних або інших аналогічних цілях, наданні Покупцеві рекламних та інформаційних матеріалів без обмежень) й приєднуєтесь до такої. Якщо Ви не згодні із цією Угодою користувача (у т.ч. розділом 13 Угоди користувача «ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ») та/або публічною офертою (за посиланням: https://vseplus.com/ua/oferta), будь ласка, не використовуйте наш Сайт та/або Додаток. Ваше подальше використання Сайту після внесення змін в Угоду користувача (у т.ч. в політику конфіденційності, яка визначена розділом 13 Угоди користувача) буде розглядатися як Ваша згода із цими змінами.
1.8.5. Відмова від відповідальності.
Політика конфіденційності при відвідуванні сторонніх Сайтів третіх осіб, не підпадає під дії даного документа. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за дії інших веб-сайтів.
 
Зв’язок з нами.
Якщо у Вас є питання або побоювання щодо цієї Політики конфіденційності, ви можете зв’язатися з нами за адресою: info@VSEPLUS.COM.
Якщо ми внесемо важливу зміну в чинну Політику конфіденційності, ми розмістимо повідомлення на сторінці нашого Сайту, а також всередині наших Додатків, щоб Ви могли ознайомитися з оновленою політикою.